Hemoroid ameliyatı olmak zorunlu mudur?

Unhappy-man

Hemoroid ameliyatı olmak zorunlu mudur? – İnsanlar arasında, hastalığın zor ifade edilebilmesinden ve hekime geç başvurulmaından dolayı böyle bir yaygın inanış söz konusudur ve bu şekilde geç kalınmış başvurularda tercih edilen bir yöntemdir ameliyat.

Ancak bizler hastaları farklı tedavi yöntemleriyle iyileştiriyoruz. Yalnızca %10 oranında ameliyatı tercih etmekteyiz. Ameliyat işlemini de ileri düzeydeki tecrübelerimiz ve gelişmiş teknolojilerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Hastalığın ilerlemesinden önce hastaların bizlere başvurmaları büyük önem taşımaktadır. Çünkü ameliyatlar yalnızca çok gecikmiş vakalar, 4. evre olmuş hemoroidler ve tromboze olmuş hemoroidlerde gerekli olmaktadır ve tercih edilmektedir. Bu durumda da en doğru teknikler ile ve bütünsel yaklaşım ile ameliyatlar gerçekleştirilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>